جمع صورت حساب : 0 تومان سبد خرید

فراورده های غذایی

 • 7 مقالات در این گروه
 • اطلاعاتی جالب در مورد نمک

  یکی از خوراکی هایی که روزانه از آن استفاده ی زیادی می شود نمک است ، این چاشنی یکی از سرشناس ترین مواد به شمار می رود چرا که کمتر کسی است که در غذاهایش از آن استفاده نکند ، اما در نظر داشته باشید که استفاده بی رویه از نمک بسیار خطرناک می باشد.

  ادامه مطلب
 • گوجه‌ها در یخچال طعم‌شان را از دست می‌دهند

  بعضی از غذا‌ها اصلا برای نگه‌داری در یخچال ساخته نشده‌اند. یکی از این غذاها گوجه است.

  ادامه مطلب
 • شناخت عرق گیاهی اصل از تقلبی و راهنمای مصرف آن

  عرقیات خالص و بدون آلودگی، بی‌رنگ و شفاف هستند عرقیات گیاهی یکی از مواردی هستند که در طب سنتی بسیار مورد توجه قرار می گیرند. اگر شما هم می خواهید در هنگام خرید عرقیات گیاهی از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید بهتر است با ما همراه شوید

  ادامه مطلب
 • تاثیر مصرف روغن کنجد بر سطح قند خون بیماران دیابتی نوع دو

  دیابت شیرین شامل گروهی از اختلالات ژنتیکی است که با نقص در متابولیسم کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین ها همراه با نقصان یا کمبود ترشح انسولین یا درجات متفاوتی از مقاومت به انسولین مشخص می شود. در این بیماری علاوه بر اختلالات متابولیکی، تغییراتی نیز در عروق کوچک و بزرگ و سیستم عصبی به وجود می آید.

  ادامه مطلب
 • Caperچیست؟

  Caper

  ادامه مطلب
 • سیروپ در لغت به چه معناست؟

  ﺳﻳﺭﻭﭖ ﺩﺭ ﻟﻐﺕ ﺑﻪ ﻣﻌﻧﺎﯼ ﺷﺭﺑﺕ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﻫﻣﺎﻥ ﺣﺱ ﺭﺍ ﻣﻧﺗﻘﻝ ﻣﯽ ﮐﻧﺩ ﻭﻟﯽ ﺩﺭ ﺍﻳﻥ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﺎ ﺑﻪ ﺷﺭﺑﺕ ﻫﺎﯼ ﻁﻌﻡ ﺩﻫﻧﺩﻩ ﻳﺎ ﻫﻣﺎﻥ FLAVORED SYRUPS ﺍﺳﺕ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻟﺣﺎﻅ ﻁﻌﻡ ﻭ ﺷﻳﺭﻳﻧﯽ ﺑﻪ ﻣﺭﺍﺗﺏ ﺍﺯ ﺷﺭﺑﺕ ﻫﺎﯼ ﻣﻌﻣﻭﻟﯽ ﻭ ﻋﺭﻑ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻗﻭﯼ ﺗﺭ ﻫﺳﺗﻧﺩ ﻭ ﻁﻳﻑ ﻣﺧﺗﻠﻔﯽ ﺍﺯ ﻧﻭﺷﻳﺩﻧﯽ ﻫﺎ ﺍﻋﻡ ﺍﺯ ﺍﻧﻭﺍﻉ ﻧﻭﺷﻳﺩﻧﯽ ﻫﺎﯼ ﺳﺭﺩ ﻭ ﮔﺭﻡ ﺭﺍ ﭘﻭﺷﺵ ﻣﯽ ﺩﻫﻧﺩ

  ادامه مطلب
 • تفاوت نوشیدنی میوه ای, نکتار و آبمیوه طبیعی چیست؟

  خصوصیات یک آبمیوه طبیعی چیست؟ امروزه شرکت های متعددی در زمینه تولید آبمیوه به صورت عمده در حال فعالیت بوده و افراد زیادی نیز هر روزه این محصولات را از سطح بازار خریداری و مصرف می کنند ولی جالب است بدانید که تمامی شرکت های تولید کننده باید استاندارهایی را در تولیدات خود رعایت کرده و روی بسته بندی های خود تمامی این اطلاعات را به مردم عرضه کنند. اگر اطلاعات عرضه شده در بسته بندی با محتویات داخل متفاوت باشد مصرف کننده می تواند موضوع را به عنوان تخلف گزارش کرده و حتی از تولید کننده شکایت کند.

  ادامه مطلب